تبلیغات
شرکت بازرگانی اروم فراز بال - مسلمان شدن یك زن یهودی حامی‌ فلسطین


Admin Logo
themebox Logo
کد ماوسبرای نمایش تصاویر گالری كلیك كنید


دریافت كد گالری عكس در وب

تاریخ:پنجشنبه 13 خرداد 1389-10:13 ق.ظ

مسلمان شدن یك زن یهودی حامی‌ فلسطین

یك زن یهودی‌ حامی‌ مساله فلسطین در شهر ام الفحم واقع در داخل اراضی اشغالی 48 در حضور تعدادی از رهبران جنبش اسلامی مسلمان شد.
به گزارش «ادیان نیوز» به نقل از «لداوی نت» ،"تالی‌ فحیما" 36 ساله از ساكنان شهر ام الفحم است و طی چند سال گذشته بارها در همایش‌‌ها و فعالیت‌های فلسطینیان در داخل اراضی اشغالی‌ 48 شركت كرده بود.

وی‌ در تشریح این اقدام خود گفت:« شهر ام الفحم را برای‌ اعلام مسلمان شدنم انتخاب كردم تا به مردم توضیح بدهم كه علت اصلی‌ مسلمان شدن من به آشنایی ام با شیخ رائد صلاح رهبر جنباسلامی‌ بر می‌گردد.»وی‌ افزود:« زمانی كه شیخ رائد صلاح را برای نخستین بار دیدم به شدت از درون متحول شدم، حال این كه این رادمرد هنوز یك كلمه با من صحبت نكرده بود و چهره نورانی‌ و تواضع ایشان مرا به اسلام سوق داد.»

لازم به ذكر است كه در جریان مسلمان شدن این زن تعدادی از رهبران جنبش اسلامی و‌ در پیشاپیش آنان شیخ رائد فتحی و شیخ یوسف البازر شركت داشتند.

گفتنی‌ است كه فحیما پس از شنیدن شرح مبسوطی از شیخ رائد فتحی‌ در مورد آموزه‌های‌ دین مبین اسلام راهی‌ خانه شیخ رائد صلاح در همین شهر شد تا مسلمان شدن خود را به وی‌ مژده بدهد.
داغ کن - کلوب دات کام
نظرات()